مهد جاویدان
مهد جاویدان

مهد و پیش دبستان تمام الکترونیک و دو زبانه

موقعیت جغرافیایی

موقعیت: گیلان - رشت

آدرس: رشت، گلسار، نبش خیابان 118

شماره تلفن ها
درباره ما
مهد جاویدان مهدی است که علاوه بر استفاده از امکانات فیزیکی مهد و برنامه هایی مانند سایر مهدهای دیگر تلاش دارد تا با تجهیز به امکانات رایانه یی و فناوری های مربوطه کنترل و مدیریت خود را بر این اساس مبتنی کند و برنامه مشخصی جهت ارتقاء سطح دانش کودکان با توجه به شرایط سنی و قدرت یادگیریشان تدوین نماید که تضمینی بر فراهم سازی زیرساخت آموزش آنها در زمینه علوم مرتبط با فناوری اطلاعات باشد و ارزشیابی و نظارت سیستم را هوشمند گرداند . در اینگونه مهدهای کودک سیستم بر روی کامپیوتر مرکزی مهد نصب می شود و با اتصال به تعداد
زیادی از خطوط تلفن در طول شبانه روز آماده ارایه خدمات است . این سیستم امکانی را فراهم می آورد تا اولیا و مربیان و کادر مهد در تعامل همیشگی و پویا برنامه خود را به پیش برند . امکان اطلاع رسانی صوتی و تصویری ، ارتباط با مربیان ، ارایه انتقادات و پیشنهادات ، پرسش و پاسخ و سایر موارد ضروری از جمله کارکردهای مهد هوشمند است . از جمله مهمترین ویژگی های مهد هوشمند این است که کودکان با تفکر مستقل و ابراز خلاقیت توانمندی خود را به کار می گیرند و فضای حاکم موجب به کارگیری توانمندی های مربیان ، معلمان و اولیا برای تقویت آموزش و پرورش می گردد و بطور کلی محیط مهد مشوق یادگیری و باعث ایجاد انگیزه و رغبت در مجموعه می شود .

مهمترین اهداف مهد هوشمند
۱- افزایش مشارکت عناصر مرتبط با سیستم مهد بویژه اولیا ، مربیان و کودکان و فراهم کردن امکان تعامل بیشتر آنان با یکدیگر مهمترین هدف یک مهد هوشمند است . از طرفی کودکان در چنین مهدی با فناوری الکترونیکی آشنا می شوند و توانمندی فردی خود را از این طریق افزایش می دهند . ایجاد تنوع و خارج شدن از شیوه یکنواخت و سنتی آموزشی از جمله اهدافی است که در صورت اجرای دقیق طرح می تواند بازده کاری را در مهد افزایش دهد .
۲- در این فرایند، تکنولوژی آموزشی به خوبی به کمک فرایند تدریس می آید و یادگیری مفهومی را برای کودکان لذت بخش می نماید.
۳- افزایش درخواست مشاوره از طریق افزایش ارتباطات با اولیا به منظور افزایش رابطه تعاملی با کودکان
ساخته شده توسط سیب لینک